Hyundai PDL783

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1869218/hyundai-pdl783.jpg

    0

Úhlopříčka obrazovky (cm): 18 Rozlišení displeje: 800 x 480 Technologie zobrazení: LED 3D: Ne Zobrazovací frekvence: 50 Hz TV tuner: DVB-T; HDTV (MPEG4) tuner Integrovaný DVD přehrávač: NE Přehrávaná média: USB flash disk Přehrávané formáty: AVI; BMP; DivX 4; DivX 5; DivX 6; H.264; JPG; MKV; MOV; MP3; MP4; MPEG; OGG; »

Recenze Hyundai PDL783

Jakub Tato televizka je vhodná do dílny nebo na chalupu. Na baterii vydrží okolo 3 hod. Všechny uvedené formáty bez problému přehrává. Po připojení k TV je možné ji použít jako přijímač DVB-T MPEG2/MPEG4 a zárověň jako multimediální přehrávač. Díky přibalenému pouzdru, ji lze využít v autě na opěrce.

Richard Štěrba Nejdříve jsem byl zmaten, protože zde, mimo Brno a Prahu jsem nedostal žádný signál. Potom jsem se poradil v prodejnách TV, kde mi poradili jednoduché řešení - napojit rozdvojkou TV kabel také na moji novou hračku a ejhle - mám stanic, až oči přecházejí, včetně radio stanic. Nelituji mého nákupu, jsem spokojen. THX

Marie Celková spokojenost!

baterka Opravdu na tak malý výrobek je kvalita vynikající. Jsem ráda, že jsem tento výrobek zakoupila. Překvapila mne svojí kvalitou obrazu, dostatečným výběrem programů, které se dají dobře nastavit. Jsem spokojená. Díky....

Honza Tuhle přenosnou televizi jsem si koupil za účelem, abych mohl sledovat své oblíbené pořady jak v dílně, na zahradě, tak chalupě a nemusel přitom pořad dokola přenášet starší televizi co mám doma. Je to mnohem pohodlnější než se tahat s tím starým krámem a navíc pokud neběží zrovna "můj" seriál tak si z flashky pomocí USB pustím na co mam zrovna chuť. Na televizi se mi líbí její kvalitní displej poměrně slušná kvalita zvuku a jednoduché ovládání.

+ Přidat hodnocení více...

Co se nejvíc hledá: